Współpraca

Jestem otwarty na współprace przy testowaniu produktów kulinarnych i lokali gastronomicznych. W grę wchodzą także inne formy współpracy np. konkursy lub promocja – jeśli propozycja będzie konkretna i uczciwa na pewno chętnie ją rozważę. Mam kontakt z innymi osobami zainteresowanymi kuchnią nie tylko przez blog i facebook,ale także przez fora kulinarne.
Składając propozycję współpracy pamiętaj,że:

  1.  Jeśli poprosisz mnie o recenzję produktu lub lokalu będzie ona szczera i zgodna z moim gustem. Nie waham się pochwalić gorąco,jeśli coś jest ponadprzeciętne, oryginalne, widać,że włożono w to pomysł i serce. Jeśli coś będzie przeciętne lub niedobre – taką dostanie  opinię.  Zawsze staram się,aby recenzja była obiektywna i kulturalna. Mój język jest często zabarwiony nieco ironią i humorem, przez co teksty są chętniej czytane,ale zawsze trzymam się zasad kultury i języka polskiego.
  2. Niechętnie podchodzę do gotowych produktów „z torebki”, takich które zawierają większość tabeli Mendelejewa. Mogę się nie zgodzić z góry na recenzowanie takich produktów.
  3. Nie znam się na produktach typu kosmetyki, parafarmaceutyki, gumy do żucia…
  4. Ważnym elementem jest wzajemny szacunek, realne warunki i oczekiwania. Wypełnianie złożonych zobowiązań powinno być standardem.

Zapraszam do kontaktu, pisz na: san.jacinto@interia.pl

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s